Mar 15

Walne Zebranie Członków

Bez kategorii Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków została wyłączona

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW AUTOMOBILKLUBU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO

W dniu 15.03.2019r. o godzinie 19:00 w 2 terminie w sali konferencyjnej przy Przystani „Szkwał” ul. Wyspa – Koźle odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Walne Zebranie Członków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego i merytorycznego oraz pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. W wyniku wyborów został powołany nowy Zarząd Automobilklubu na kadencję 2019-2022, oraz nowy skład Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego (szczegóły)

Nowemu Zarządowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy realizacji założonych celów.

written by Wojtek Kluk

Lut 03

2 runda TSMP i TPP Rajd Karnawałowy

Bez kategorii Możliwość komentowania 2 runda TSMP i TPP Rajd Karnawałowy została wyłączona

Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski  zaprasza w dniu 2 marca 2019 r. na 71 SAMOCHODOWY TURYSTYCZNY RAJD „KARNAWAŁ  

2 rundę Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski, oraz 1 rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Opolskiego

Galeria

written by Wojtek Kluk

Sty 11

Pogrzeb Roberta Werle

Bez kategorii Możliwość komentowania Pogrzeb Roberta Werle została wyłączona

POŻEGNALIŚMY NASZEGO KOLEGĘ, PRZYJACIELA, DORADCĘ,  … EKSPERTA DS TURYSTYKI, BRD, MOTORYZACJI.

Robert Werle, prezes Automobilklubu Wielkopolski, zginął 27.12.2018r wieczorem w wypadku samochodowym na autostradzie A2 koło Zgierza. Robert Werle był prezesem Automobilklubu Wielkopolski ponad 16 lat. Był wiceprezesem Polskiego Związku Motorowego, Przewodniczącym Głównej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.  Był współtwórcą turystyki kwalifikowanej a następnie nawigacji samochodowej w Polskim Związku Motorowym. Do końca pozostawał wierny tym dziedzinom sportów popularnych, choć także patronował innym dziedzinom sportu. Jego śmierć jest dla nas wszystkich dużym ciosem. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

written by Wojtek Kluk

Sty 04

Spotkanie noworoczno-karnawałowe

Bez kategorii Możliwość komentowania Spotkanie noworoczno-karnawałowe została wyłączona

4 stycznia 2019 roku w gronie sympatyków Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w restauracji ” u Freda” w Kłodnicy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczno-karnawałowe.  Zostały przypomniane sukcesy roku 2018 oraz dyskutowane plany startów i organizacji imprez w roku 2019. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i obecność. Życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych i organizacyjnych w sezonie 2019.

written by Wojtek Kluk

Gru 27

ZAPROSZENIE na imprezy turystyczne 2019

Bez kategorii Możliwość komentowania ZAPROSZENIE na imprezy turystyczne 2019 została wyłączona

Szanowni Państwo!

W imieniu Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, pragniemy zaprosić Państwa do wspólnych wyjazdów na imprezy turystyczne w Nowym Roku 2019.  

Wyprawy we wspólnym gronie to niesamowite przygody i poznawanie nowych ciekawych ludzi. Masz przyczepę campingową? Kampera? A może wystarczy Ci namiot? Jeśli tak, to wystarczy jeszcze tylko spakować dobre nastawianie i możesz wyruszać z nami ku nowym przygodom! Bieżące informacje będziemy publikować na naszej stronie internetowej.

Zgłoś się do nas już dziś i rozpocznij swoją turystyczną przygodę życia!

written by Wojtek Kluk