Sty 18

Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu

Inne Możliwość komentowania Przekaż 1% Automobilkubowi Kędzierzyńsko-Kozielskiemu została wyłączona

Aby przekazać 1% podatku na Automobilklub  Kędzierzyńsko-Kozielski należy po wyliczeniu należnego do zapłacenia podatku, wypełnić odpowiednią rubrykę (zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38).   

Należy wpisać nazwę: AUTOMOBILKLUB  KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
numer KRS: 0000407620

Otrzymane środki zostaną w całości wykorzystane na działalność statutową Automobilklubu  Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

written by Wojtek Kluk

Lis 24

Turniej Rowerowa Ligi Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Czwartoklasistów

Inne Możliwość komentowania Turniej Rowerowa Ligi Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Czwartoklasistów została wyłączona

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 był gospodarzem Finałowego Turnieju Rowerowa Ligi Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Czwartoklasistów o Puchar Prezydenta  Miasta Kędzierzyn-Koźle, w którym udział wzięli uczniowie klas czwartych szkół podstawowych z powiatów kędzierzyńsko-kozielskiego, strzeleckiego i krapkowickiego.

Reprezentacje szkół z trzech powiatów złożone z uczniów tylko z klas czwartych szkół podstawowych musiały wykazać się znajomością przepisów ruch drogowego, sprawnością w pokonywaniu rowerowego toru przeszkód oraz udzielania pierwszej pomocy. Organizatorzy zawodów przygotowali pokaźną liczbę dyplomów, pucharów, medali i nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników i ich opiekunów.

W klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu znalazła się ekipa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu z klasy 4B, druga była reprezentacja tej samej szkoły z klasy 4A, trzecia z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zdzieszowicach, czwarte Szkoła Podstawowa w Leśnicy, a piąte Zespół Szkolno-Przedszkolny z Zalesia Śląskiego. Trzy pierwsze miejsca indywidualnie przypadły uczniom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

RELACJA

written by Wojtek Kluk

Paź 12

X Festiwal Ekoenergetyki OPOLE

Inne Możliwość komentowania X Festiwal Ekoenergetyki OPOLE została wyłączona

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks” już po raz dziesiąty zorganizowała Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki w Opolu. Festiwal odbył się w terminie od 9 do 11 października 2018 w Opolu.  Trzeciego dnia (11 października 2018 w Opolu – Łącznik Politechniki Opolskiej) odbyło się forum dyskusyjne, warsztaty dobrych praktyk i konferencja naukowa poświęcona eko-innowacjom w motoryzacji i panel dyskusyjny „Polska droga do eko-motoryzacji – szanse i zagrożenia”.

Uczestniczyliśmy w imprezie Eko Moto Rajd „Jazda o kropelce”, oraz zlocie caravaningowym EKO-Biwak na strzelnicy Koła Łowieckiego w Grudzicach.

 

written by Wojtek Kluk

Sie 03

SuperOES 4 Runda Tor Kielce 14-04-2018

Inne Możliwość komentowania SuperOES 4 Runda Tor Kielce 14-04-2018 została wyłączona

Nasz zawodnik TOMASZ SZUTER na Torze Kielce    SuperOES 4 Runda Tor Kielce 14-04-2018

 

 

written by Wojtek Kluk

Lip 06

Bezpieczne Wakacje 2018

Inne Możliwość komentowania Bezpieczne Wakacje 2018 została wyłączona

Coroczna edycja spotkania z młodzieżą młodszą pod hasłem ” Bezpieczne Wakacje 2018 ” odbyła się przy amfiteatrze Domu Kultury ” Komes” w Kędzierzynie – Koźlu . Organizator – Automobilklub Kędzierzyńsko – Kozielski – wspólnie z Domem Kultury ” Komes” zapewnili dzieciom w formie konkursów możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu bezpiecznego poruszania się w ruchu miejskim , zwracając szczególną uwagę na przechodzenie przez przejścia dla pieszych , przejazdy dla rowerzystów , a także sprawdzając wiedzę ze znajomości znaków drogowych i pewnych elementów przepisów drogowych dotyczących dzieci . Całość oprawiona pokazem sprawności jazdy rowerem w wykonaniu wielokrotnych uczestników konkursów powiatowych , wojewódzkich i krajowych z Kędzierzyna – Koźla ( Cisowa) pod czujnym okiem opiekuna , Rafała Czub .

Dziękujemy wszystkim prowadzącym tę imprezę ( Rafał z ekipą , Jacek , Kamil , Krzesimir , Zdzich – Automobilklub Kędzierzyńsko – Kozielski ) oraz kierownictwu Domu Kultury ” Komes” – pani Magda

written by Wojtek Kluk