60-lecie PZM w Opolu

W dniu 18 grudnia br w Hotelu Festival w Opolu odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 60-lecia Polskiego Związku Motorowego połączona z Podsumowaniem Sezonu`2010 w ZO PZM Opole.

Spotkanie uświetniła spora grupa sympatyków Polskiego Związku Motorowego, byłych działaczy i zawodników. Wśród nich przedstawiciele Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Na uroczystości obecny był Jerzy Szczakiel – Mistrz Świata na żużlu w 1973r.

Podczas uroczystości na wniosek Zarządu Okręgu PZM w Opolu zasłużeni zawodnicy i działacze uhonorowani zostali odznaczeniami resortowymi „Za Zasługi dla Sportu” i „Za Zasługi dla Turystyki”. Z okazji Jubileuszu wręczone zostały okolicznościowe medale 60-lecia PZM, a także odznaki Polskiego Związku Motorowego. Dla upamiętnienia obchodów 60-lecia PZM na Opolszczyźnie przygotowano okolicznościowe statuetki, które zostały wręczone zaproszonym gościom i zasłużonym działaczom.

W drugiej części spotkania odbyło się uroczyste Podsumowanie Sezonu '2010 z wręczeniem pamiątkowych statuetek najlepszym zawodnikom mijającego roku. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się również organizatorzy imprez.
GALERIA z uroczystości: LINK