Super KJS AnnA 2020

Stowarzyszenie Automaster Klub zorganizowało SKJS AnnA w dniu 5 września 2020 roku. Jako że Super KJS w ramach 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej został rozegrany jako 1 runda Opolskiego Samochodowego Pucharu Rajdowego, SKJS AnnA została przeprowadzona jako 2 runda tego cyklu. W ramach imprezy odbyło się 6 przejazdów trasy na Górę Św. Anny znanej z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, ze zmienioną lokalizacją mety, o długości 3,85 km. W sumie 23,10 km prób sprawnościowych i tylko 42 km dojazdówki. Świetnie spisały się załogi reprezentujące Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski. Piotr Szałas z Tomaszem Strutyńskim jadąc Nissanem 200SX zajął w klasyfikacji generalnej 3 miejsce a w klasyfikacji OSPR 2 miejsce, Michał Schmidt z Marcinem Lentnerem jadąc Renault Clio Sport zajęli w klasyfikacji generalnej 6 miejsce, a w klasie Gość 2 miejsce. GRATULUJENY!!!