Sty 16

Szkolenie bezpieczeństwa dla zawodników HRSMP

Rajdy Możliwość komentowania Szkolenie bezpieczeństwa dla zawodników HRSMP została wyłączona

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Podobnie jak poprzednio w sezonie 2019 przed każdym rajdem HRSMP obowiązywać będzie odprawa bezpieczeństwa. Pierwszym takim szkoleniem w sezonie będzie szkolenie organizowane w dniu 23 lutego 2019 roku  przez Automobilklub Polski. Szkolenie jest przeznaczone przede wszystkim dla zawodników rajdowych (HRSMP, RSMP, RO) ale jest otwarte dla wszystkich. Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzyma imienny certyfikat o odbyciu tego szkolenia.

Informacja nt szkolenia jest na stronie AK Polski : https://www.automobilklubpolski.pl/szkolenie-bezpieczenstwa-dla-zawodnikow-hrsmp/

written by Wojtek Kluk

Gru 02

Rajd SoWa

Rajdy Możliwość komentowania Rajd SoWa została wyłączona

Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów zorganizowało w dniu 2 grudnia Samochodowy Rajd Turystyczno – Nawigacyjny „SOWA 2018” stanowiący jednocześnie ostatnią w sezonie 2018 rundę  „Pucharu Śląska”. Impreza odbyła się w normalnym ruchu drogowym z poszanowaniem wszystkich przepisów Kodeksu Drogowego. Załoga Zdzisław i Krzesimir Maciejec z Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zajęła 6 miejsce.

SZCZEGÓŁY

written by Wojtek Kluk

Lis 17

Rajd NIETOPERZ 36-runda TSMP i TPP, 11-runda NPP

Rajdy Możliwość komentowania Rajd NIETOPERZ 36-runda TSMP i TPP, 11-runda NPP została wyłączona

Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski zorganizował międzynarodową imprezę samochodową NIETOPERZ 2018 

Na trasach turystycznych (TSMP i TPP) i trasach nawigacyjnych (NPP, NPŚ) oraz 2 próbach sprawności rywalizowało 32 załogi.

 Uczestnicy imprezy musieli zmierzyć się w każdej z rund:
– przejechaniem 3 odcinków trasy (turystycznej lub nawigacyjnej), konkursem wiedzy z zakresu BRD, 2 próbami sprawności kierowania pojazdem i konkursem wiedzy ze zwiedzonego obiektu turystycznego ( TSMP, TPP), testem z przepisów z roku 1920 i innymi atrakcjami. ponadto uczestników czekał radarowy pomiar prędkości i test z udzielenia pierwszej pomocy podczas wypadku drogowego.

ZAPRASZAMY  więcej informacji

written by Wojtek Kluk

Paź 29

Światowid 2018

Rajdy Możliwość komentowania Światowid 2018 została wyłączona

Automobilklubu Polski, na zlecenie GKSP i T PZM, zorganizował w dniach 26-28 października 2018r. imprezę turystyczno-nawigacyjną „Światowid 2018” będącą:                                                              33 i 34 rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski
33 i 34 rundą Turystycznego Pucharu Polski
9 i 10 rundą Nawigacyjnego Pucharu Polski

Załoga reprezentująca Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski zajęła 8 i 2 miejsce w rundach NPP.

written by Wojtek Kluk

Paź 08

Puchar CEC 2018 zakończony.

Rajdy Możliwość komentowania Puchar CEC 2018 zakończony. została wyłączona

W dniach 5 – 7 października odbyły się w okolicach wysokich słowackich Tatr 9 i 10 runda Pucharu Europy Centralnej w rajdach nawigacyjnych. Załogi reprezentujące Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski zajęły 8 i 15 miejsce w klasyfikacji generalnej – 9 rundy, oraz 10 i 16 miejsce w klasyfikacji generalnej – 10 rundy.

written by Wojtek Kluk